Akustik Ahşap ve Kumaş Panel

Akustik Ahşap Paneller

Akustik ahşap panel ses yalıtımı ve akustik düzenleme amaçlı kullanılan ses izolasyon malzemesidir. Akustik ahşap paneller yankı yansıtıcı panel olarak da bilinir. Derzli ve delikli modelleri vardır. Bu ahşap paneller gürültü yansıtan ve soğuran akustik panellerdir.

Akustik Ahşap Yalıtım Panelleri

Akustik dekoratif ahşap duvar & tavan kaplama panelleri modelleri.

akustik-ahsap-derzli-ses-yalitim-panelleri model 1
derzli-akustik-ahsap-ses-yalitim-paneli model 2

DEKORATİF AKUSTİK PANELLER İÇİN YÜZEY TASARIMI

Aksa Akustik Panelleri, akustik, tasarım ve görünüm için en yüksek talepleri olan ortamlar yaratmak için birçok olanak sunar. Mimarlar ve tasarımcılarla yakın işbirliği içinde çalışıyoruz ve gelecekte neler olacağına özen gösteriyoruz. Kaplama, laminatlar, tekstiller, metaller ve renkler gibi farklı yüzeyler geliştirdikçe tasarımımız sürekli gelişmektedir. Eşsiz bir akustik ahşap panel elde etmek için yüzeyinizi ve istediğiniz üst kaplama yöntemini seçin.

Akustik Kumaş Paneller

Akustik paneller, gürültü spektrumunu azaltmanın modern yoludur. Bu sistemi kullanmak, modern ofislerde çalışma koşullarının ve kalitenin optimizasyonunu sağlar (etkili ses emilimi, bölgeler bölünmesi, görsel olarak çekici iç mekanın gerçekleştirilmesi).

Akustik Paneller Nelerdir ?

Akustik kumaş kaplı paneller, camyünü ve akustik sünger üzerine kumaş kaplanarak imal edilmektedir. Kumaş paneller uygulama yapılan mekanda gürültü seviyesine ulaşmış sesi emerek ısı enerjisine dönüştürür ve ortamdaki sesi keserek daha kaliteli ses dengesi oluşturur. Akustik paneller tavan ve duvar uygulamalarında kullanılabilir. Akustik kumaş kaplı duvar ve tavan panellerinin renk ve model seçenekleri mevcuttur.