ofis-akustigi-akustik-mimarlik-projelendirme-tasarim-uygulama
AKSA ACOUSTIC LOGO LACİVERTheraklit turk bayragi panel

Akustik Mimarlık, akustik kaplama hizmetleri firması olarak 2004 yılından beri akustik kaplama mimarlık, proje danışmanlığı gibi verdiğimiz ses yalıtım hizmetleri ile ulaşmak istediğimiz hedefler doğrultusunda ilerliyoruz.

Vizyonumuz

Akustik Mimarlık olarak en büyük hedefimiz; dünyada isim yapmış lider firmalarla aynı kalitede ürün üretimi yapmak ve tüm dünyaya sunmaktır. Bu amaç doğrultusunda Türkiye’deki en büyü payı alarak, akustik kaplama sektöründe öncü firma olmayı hedefliyoruz.

altigen-akustik-ses-yalitim-panelleri

Misyonumuz

Akustik Mimarlık, uygulama yapılıcak olan alanların öncelikleri ve kriterleri doğrultusunda, müşterilerimize sunarak özel olarak hazırlanan 1.500.000m2 kapasitesiyle geniş ürün yelpazesinde seçim yapma imkanı sunmaktadır.

Aksa Acoustic,  markasıyla günümüz iç mekanlarının yüksek akustik tasarım ve performans ve mimari tasarım ihtiyacına yönelik olarak 2003 yılında asma tavan ve duvar paneli üretimiyle pazardaki faaliyetlerine başlamıştır.

Kapalı mekanlardaki sesi kontrol altına almak ve ses konfor yaratmak önemli bir mimari çözümdür. Aksa Acoustic bu çözümleri tüm kullanıcılara sunarken, hem yüksek ürün performansı hem de uzun süre kullanılabilirlik taahhüt etmektedir. Parmephon markalı ürünlerimiz kapalı alanlarda insan sesleri, mekanik sesler, müzik sesleri gibi yankı yapan ve ses konforunun düzeltilmesi gereken tüm alanlarda kullanım içindir. Yankılanan sesi tek bir yerde tutmak mümkün değildir. Ses her boşluktan akar ve çarparak çoğalır.

Biz bu noktada devreye girerek çarpmaları azaltıyor, hatta engelliyoruz. Panellerimizin ses indirgeme katsayısı (NRC) 0,85-1,15 aralığındadır. Cam yününün elyaf dokusu ürüne yüksek ses akustiğinin yanı sıra ısı izolasyonuna da katkı sağlamasında dolayı büyük avantaj sağlamaktadır. Günümüz binalarında yapılan ısıtma ve soğutma sistemleri, insan yoğunluğunun fazla olduğu mekanlarda ortam ısısının korunması açısından önem taşımaktadır. Paneller ısıyı sabit tutmanız gereken cihaz odalarında ısı dengeleyici olarak da kullanılabilir. Parmephon %95’e kadar bağıl neme dayanıklı bir ürün yelpazesi sunmaktadır.

  • Dış Ticaret Hacmi
  • İç Ticaret Hacmi